Український співачка Ані Лорак, яка давно переїхала в Росію і успішно побудувала там свою професійну кар'єру, не перестає інтригувати шанувальників. Вона в черговий раз показала спільну фотографію зі співаком Сергієм Лазарєвим, чим знову підігріла інтерес фанатів.

Відповідну фотографію Ані Лорак опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Артистка досить часто публікує спільні знімки з популярним російським співаком Сергієм Лазарєвим. Цим вона постійно підігріває чутки про їхній роман і розпалює інтерес шанувальників до їхньої пари. Тепер Ані Лорак знову показала спільне фото з Лазарєвим, підписавши його вельми інтригуючими словами.

Але артисти ніяк не коментують ці чутки, стверджуючи, що між ними міцна дружба. На фото Ані Лорак сидить за одним столиком з Сергієм, по всій видимості, в одному із закладів. При цьому вона одягнена в майку, поверх якої був яскраво-червоний піджак, а Сергій одягнений в чорний гольф.

"Знову разом! Знову поруч!",- підписала популярна співачка свою з Сергієм фотографію.

Шанувальники, які ретельно відстежують не тільки творче, а й особисте життя Ані Лорак, почали писати свої коментарі.

"Давно пора одружитися вже вам😄", "Божечки, які ж красиві😍 😍 😍", "як Ви чудово виглядаєте разом! 😍 Бажаю вам міцної і довгої дружби! 🙏 ❤ ️", "Знову приголомшливо красиві","моє сердечко скажено б'ється, все непритомніє😍", - захоплено коментують шанувальники зірки.

Коментарі зі сторінки Ані Лорак в Instagram
Коментарі зі сторінки Ані Лорак в Instagram

Коментарі зі сторінки Ані Лорак в Instagram
Коментарі зі сторінки Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Ані Лорак зізналася шанувальникам, що їй подобається приміряти різні образи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Ані Лорак показала цікаве відео, сидячи на задньому сидінні автомобіля.

Також портал "Українці" писав, що підписники Ані Лорак розкритикували співачку за кліп на пісню "Страждаємо і любимо".