Популярна українська співачка, яка стала відома не тільки в нашій країні, але і в ряді інших країн, Настя Каменських (NK) вирішила порадувати шанувальників несподіваною новиною. Артистка влаштувала серед своїх підписників конкурс, переможець якого через кілька днів забере автомобіль.

Відповідну фотографію Настя Каменських опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Одна з найгарячіших артисток українського шоу-бізнесу вирішила ощасливити свою багатомільйонну аудиторію фанатів крутим конкурсом. Вона розігрує серед шанувальників розкішний автомобіль Audi чорного кольору, тому написала кілька простих умов для участі.

Артистка також прикріпила фото, на якому в шубці, жовтому гольфі, чорних штанях і черевиках стоїть біля цього шикарного автомобіля. Для того, щоб взяти участь, потрібно всього лише підписатися на тих, на кого підписана вона сама.

"Ви так підтримали вихід моєї нової пісні, що я не роздумуючи вирішила подарувати ще 25 призів. А головний подарунок-автомобіль🤩 ось ця дівчинка поруч зі мною через 4 дні відправиться до когось із вас або можете вибрати 💵 альтернативу🔥",-написала Настя Каменських під фото.

Під фотографією тут же посипалися коментарі шанувальників, які ретельно стежать за життям гарячої артистки.

"Ура, відмінний конкурс 🔥 всім удачі♥️", "класний конкурс!👍 я ось подивилася на кого Настя підписана і побачила що, на Тіночку вона чомусь не підписана! Хоча вони ж начебто дружать)", - пишуть підписники Насті.

Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram
Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram

Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram
Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що співачка Настя Каменських розповіла фанатам про вихід нового цікавого шоу з її участю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Настя Каменських привітала свою подругу з днем народження.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Настя Каменських показала справжню пристрасть в напівоголеному вигляді.