Актриса гри Beyond: Two Souls оголосила себе трансгендером. Про це вона повідомила на своїй офіційній сторінці Instagram.

Йдеться про Еллен Пейдж, яка зіграла головну героїню. Вона повідомила, що позиціонує себе трансгендером і назвала Елліот. Актриса вимагає звертатися до неї на ім'я Елліот і навіть змінила своє ім'я на Instagram-сторінці.

Актриса здобула популярність у фільмі Джуно, за роль в якому вона отримала безліч нагород і був номінований на ряд номінацій Оскар, BAFTA і Золотий глобус.

Згодом вона знялася в ряді голлівудських блокбастерах, в тому числі початок і Люди Ікс.

Остання її роль була в комп'ютерній грі Beyond: Two Souls, яка була випущена близько семи років тому. Разом з Пейдж в розробці гри також взяв участь актор Віллем Дефо.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.