Актриса Тамара Сьоміна розповіла про актора, з яким дружила кілька десятків років.

Легендарна радянська актриса Тамара Сьоміна, яка дружила з недавно пішов з життя актором Арменом Джигарханяном 40 років, розповіла ЗМІ, чому багато колег недолюблювали зірку.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

За її словами, справа в непростому характері геніального актора. Сьоміна назвала Джигарханяна страшним "жадюгою", який зводив з розуму режисерів своїм бажанням працювати відразу на декількох стрічках. У підсумку, відзнявшись в декількох епізодах, актор міг зникнути зі знімального майданчика. Починалися довгі пошуки зниклого, які закінчувалися його виявленням в іншому проекті.

Сьоміна розповіла, що повернувся актор вимолював прощення режисерів, просто впавши на коліна. Ті ж не могли його замінити на іншого, тому що були обмежені чисто технічно – кількістю виданої на стрічку плівки.

"У всіх картинах, в яких він знімався, не обходилося без НП", – цитує Сьоміну "Собеседник".

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Як розповіла актриса, що дав обіцянку більше так не чинити Джигарханян з легкістю міг його порушити, так як "йому було до фені прохання режисера".

"Він усіх зневажав, бо знав собі ціну. Любив тільки себе", - каже актриса.

За словами Сьоміної, один з найбільш знімаються акторів був жадібним до роботи, але, незважаючи на кількість ролей, був геніальним актором. Але особисте життя, яка багато років не знала проблем, дала тріщину з приходом в його життя Віталіни Цимбалюк-Романовської, третьої дружини Джигарханяна, з якою він голосно розлучився три роки тому.

Сьоміна додала, що, Прийди та на прощання з актором, її б "закидали камінням".

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

"Її план не вдався", - вважає актриса, додавши, що Цимбалюк-Романовська бажала б "прикінчити старикашку скоріше", але у дружини нічого не вийшло.

З теплотою актриса згадує про другу дружину актора-Тетяну Власову, з якою Джигарханян прожив у шлюбі півстоліття. Сьоміна вважає, що для неї відхід чоловіка з життя – "страшний час", тому що він був сенсом існування.

Разом подружжя пережило загибель єдиної дочки актора Олени, яка важко хворіла і загинула у віці 23 років. Саме поруч з нею і був похований сам Джигарханян.