Компанія Disney почала роботу над третьою частиною фільму Дедпул. Про це повідомляє портал Deadline.

До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба.

У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс. Він зустрівся з кількома сценаристи минулого місяця. Він погодився, що сестри Моліно відмінно підходять для сценарію третьої частини даного фільму.

Дедпул повідомляє про те, що кіно знаходиться на ранній стадії виробництва. Той факт, що сестри Моліно були запрошені до роботи означає, що перший крок на шляху створення.

Очікується, що швидше за все режисер попередньої частини Девід Літч буде зайнятий до кінця наступного року. Це означає, що на цю посаду запросять нового режисера.

Також передбачається, що новий фільм має рейтинг R, як і фільми до цього. Творці даного серіалу кіно завжди намагалися створювати продукт, орієнтований на аудиторію різного віку.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.