Може бути, ми побачимо ще що-небудь з майбутнього фільму Uncharted.

Відомий актор Том Холланд збирається вручити нагороду наступного тижня на Game Awards.

Том Холланд
Том Холланд

Про це повідомив організатор шоу Джефф Кейлі. Він розповів у Твіттері, що Холланд буде ведучим на шоу 10 грудня. Актор грає молодого Натана Дрейка в майбутньому фільмі Uncharted. Неясно, в якій категорії він буде вручати приз на The Game Awards.

Ходять чутки, що на врученні премії ми дізнаємося щось про майбутній кінохіті. Оскільки The Game Awards відома своїми світовими прем'єрними трейлерами, багато хто припускає, що ми, нарешті, зможемо побачити перші трейлери Uncharted. Це теж нескладно уявити, особливо за участю Холланда.

Uncharted 4 \\ кадр з гри
Uncharted 4 \\ кадр з гри

На додаток до теорії, фільм вийде в липні 2021 року, так що отримання трейлера тепер здається правильним терміном. Користувачі вже мають уявлення про фільм Uncharted завдяки постам в Instagram від Холланда і актора озвучування Натана Дрейка Нолана Норта, заглянув на знімальний майданчик, але було б непогано побачити ще дещо з майбутнього виробництва.

Як будуть виглядати Game Awards цього року, поки трохи неясно. Зазвичай в залі збирається 5000 чоловік, і мільйони дивляться його з усього світу.

The Last of Us Part II
The Last of Us Part II

У зв'язку з пандемією коронавірусу шоу буде вестися з Лос-Анджелеса, Лондона і Токіо, але поки не ясно, як все це буде поєднуватися.

Game Awards відбудеться 10 грудня в цифровій прямій трансляції і покаже, як Doom Eternal, Final Fantasy 7 Remake, Ghost of Tsushima, Hades і The Last of Us: Part 2 битимуться за Bast Game 2020 року.