Галь Гадот демонструє свою суперсилу, перекидаючи мчить вантажівка в новому тизері "Чудо-жінки" 1984.

Галь Гадот демонструє свою надлюдську силу і штовхає величезні вантажівки, поки вони мчать по пустельній дорозі в новітньому тизерному трейлері до її майбутнього фільму "Чудо-жінка 1984".

Галь Гадот в ролі "Чудо-жінки"
Галь Гадот в ролі "Чудо-жінки"

У новому тизері немає сюжетних спойлерів, але в ньому багато яскравих моментів 35-річної ізраїльської актриси в ролі Чудо-жінки.

Дебют тизера відбувся в неділю, під час віртуальної церемонії вручення нагород MTV Movie & TV Awards, яка ігнорувала фільми, випущені в минулому році, і замість цього присуджувала нагороди випадковим старим фільмам і телешоу.

Галь Гадот в ролі Чудо-жінки
Галь Гадот в ролі Чудо-жінки

Битва в пустелі, яка перемежовується з іншими боями, показує Діану Прінс в її червоно-золотому нагруднику і синій спідниці, коли вона штовхає вантажівки, які, здається, намагаються розчавити її.

Поєдинок завершується тим, що одна вантажівка різко перевертається в повітрі, в той час як закоханий Стів Тревор (Кріс Пайн) здивовано спостерігає за нею з даху іншого автомобіля.

Було виявлено, що Пайн повертається до цього нового фільму як той самий персонаж, який він зіграв у першому фільмі "Чудо-жінка", хоча до цих пір не було пояснено, як він живий після того, як він нібито помер наприкінці цього фільму, або чому він виглядає ровесником, незважаючи на те, що пройшли десятиліття.

Галь Гадот в ролі "Чудо-жінки"
Галь Гадот в ролі "Чудо-жінки"

Новий тизер починається з того, що персонаж Конні Нільсен, королеви Іпполіти, заспокійливо вимовляє закадровий голос:" одного разу ти станеш тією, ким мрієш бути", - каже вона Діані.

Дія відбувається у Вашингтоні, округ Колумбія, де Діана йде до Меморіалу Лінкольна зі Стівом поруч з нею.

"Цей світ ще не готовий до всього, що ви будете робити", - продовжує Іполита, коли вперше з'являється Барбара Енн Мінерва, персонаж Крістен Віг.

Галь Гадот в ролі Чудо-жінки
Галь Гадот в ролі Чудо-жінки

Молода Діана також бере участь в гонці з іншими амазонками.

"Ти станеш легендою", - додає вона, коли Діана використовує своє ласо, щоб схопитися за літак, що летить над головою, і запускає ракети в небо.

Її битва в пустелі перемежовується з кадрами, в яких Чудо-жінка використовує своє ласо в будівлі, схожому на урядове, під час битви з групою чоловіків.

Галь Гадот в ролі Чудо-жінки
Галь Гадот в ролі Чудо-жінки

Кліп закінчується зворушливим моментом, коли Діана і Стів обмінюються поглядами з кабіни літака під час польоту.

Минулого місяця Warner Bros. оголосила ,що" Чудо-жінка 1984 " все ще буде показана в кінотеатрах на день Різдва після численних переносів, але абоненти її потокового сервісу HBO Max також зможуть переглянути фільм без додаткової оплати в той же день.

Галь Гадот в ролі Чудо-жінки
Галь Гадот в ролі Чудо-жінки

Цей крок-відхід від звичайної практики, коли кінотеатри мають пріоритет в перші кілька тижнів після виходу фільму.