Відмінні новини для шанувальників культової саги "Гра престолів"! Вчора в офіційному акаунті серіалу в твіттері було офіційно оголошено, що зйомки приквела шоу почнуться в наступному році.

Повідомлення також супроводжувалося двома фотографіями концепт-арту від продюсерської команди: на них були зображені два дракона.

Гра престолів "Дім Дракона"
Гра престолів "Дім Дракона"

Про роботу над приквелом вперше повідомило видання Deadline, яке відзначило, що стояти біля керма нового шоу буде як творець серіалу письменник Джордж Мартін, так і співавтор серіалу "Колонія" Райан Кондал, а також режисер Мігель Сапочник.

Автором ідеї приквела, який отримав назву "Будинок Дракона", став Райан Когман, він же виступив виконавчим продюсером першої серії. Приквел романів Джорджа Мартіна" Полум'я і кров", що вийшов в 2018 році, також послужить основою для серіалу.

Емілія Кларк
Емілія Кларк

Очікується, що перший сезон серіалу складатиметься з 10 епізодів. Робота над сценарієм почнеться в січні, а в липні продюсери шоу займуться пошуком акторів. Планується, що серіал вийде в 2022 році. Поки підтверджено ім'я лише одного актора, який зніметься в приквелі саги. Це Педді Консідайн, який зіграє короля Візеріса Таргаріена.

Дія серіалу відбуватиметься в тому ж світі, що і в" Грі престолів", але на 300 років раніше. У приквелі мова піде про прихід Таргарієнів до влади у Вестеросі.