Популярний український комік і актор, а також ведучий і зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий днями отримав позитивний тест на коронавірус. Тепер же актор показав, як він їсть в самоізоляції і бореться з китайським недугою.

Відповідну фотографію Євген Кошовий опублікував у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

За останній час занадто багато українських зірок хворіють коронавірусом, який захопив країну з новою силою. Цього разу жертвою злісного захворювання став актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий, який перебуває вже кілька днів на самоізоляції.

Актор вирішив показати, як він проводить свій час на ізоляції, і що він їсть в цей нелегкий період в його житті. Судячи з усього, Кошовий вирішив лікуватися від коронавірусу не ліками, а їжею, яка явно відбилася на його фігурі за час карантину.

На знімку, який опублікував Кошовий у себе в профілі в соціальній мережі, видно справжній український стіл. На ньому стоїть червона ікра, вінегрет, сало, а в тарілці у нього насипані голубці зі сметаною, а поруч лежить хліб і масло. Дивлячись на такий стіл, можна зрозуміти, наскільки український актор любить національну кухню.

Скріншот зі сторінки Євгена Кошового в Instagram
Скріншот зі сторінки Євгена Кошового в Instagram

"Будемо лікуватись підручними засобами. Всім здоров'я", - підписав свою фотографію актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий.

Нагадаємо, що шоумен Євген Кошовий різко змінив імідж і вирішив відростити собі волосся.

Як раніше повідомляв портал "Українці", актор Євген Кошовий показав спільний знімок з Олександром Пікаловим.

Також портал "Українці" писав, що дружина Євген Кошового показала, як зараз виглядає її чоловік.