Популярний російський шоумен і пародист Максим Галкін показав, як його дружина, співачка Алла Пугачова, проводить час з дітьми. На відео, яке показав Галкін, Примадонна російської естради робить масаж ніг своєму синові Гаррі, а поруч її дочка Ліза махає на нього подушкою.

Відповідне відео Максим Галкін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Не секрет, що пара молодого Галкіна і старої Пугачової наробила багато шуму в російському шоу-бізнесі. Але незважаючи на те, що різниця в їхньому віці досягає великої цифри, вони продовжують активно вести свої профілі в соціальній мережі.

У пародиста і співачки є дві дитини – син Гаррі і дочка Єлизавета, яких вони люблять показувати на публіку. Діти вже стали дуже популярними, а їх сім'я є справжнім прикладом теплих взаємин.

На цей раз пародист зайшов в кімнату і помітив, як на ліжку лежить його син Гаррі, біля нього сидить Алла Пугачова і робить йому масаж ніг, а поруч з ним стоїть його сестричка Ліза, яка махає на нього подушкою. При цьому, Галкін назвав сина нахабством і посміявся над цією кумедною картиною.

"Заходжу в кімнату вчора, а там така картина 😂 і тобі масаж ступень, і над головою опахало 🤪 а сьогодні з ранку діти привітали маму з Днем Матері!",- підписав кумедне відео Максим Галкін.

Шанувальники зоряної сім'ї, помітивши цю публікацію, стали завалювати великою кількістю коментарів.

"Прекрасний вечір у Гаррі😃 👍 і мама і сестра на посилках😃 😃. Здоров'я вашій родині Максим", "це ідилія. Щастя вам 💞", "❤️❤️❤️❤️❤️ щаслива сім'я!!!!", "Гаррі хочуть би усвідомлює, хто йому масаж ніг робить ?))))"- пишуть фанати зіркової сім'ї.

Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram

Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram

Нагадаємо, що Максим Галкін показав свою сім'ю і зачарував шанувальників теплим знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", пародист Максим Галкін показав Аллу Пугачову без макіяжу.

Також портал "Українці" писав, що артистка Алла Пугачова показалася шанувальникам без косметики в сауні.