Відомий шоумен завжди відрізнявся своєю жорсткою та принциповою громадянською позицією. Це ж саме стосується і питання вакцинації, про що Ігор Кондратюк писав вже неодноразово.

Цього разу у ведучого та засновника «Караоке на Майдані» вже увірвався терпець.

«Мої фейсбучні друзі! Знову про наболіле. Якщо ви користуєтесь смартфоном, мобільним зв'язком і комп'ютером, а не пишете на бересті/пергаменті; їздите на авто (автобусах, літаках, etc.), а не на бричках/підводах; користуєтесь туалетним папером, а не підтираєтесь лопухами; ваші діти щодня зранку ходять в школу, а не в ліс по гриби та ягоди; живете в будинках, а не в мазанках/землянках; іншими словами - якщо ви - сучасна людина, то у мене запитання: чому дехто з вас постить маячню про шкідливість вакцинації від Ковід-19??? Усіх чорноротих (бездоказових) антивакцинаторів буду видаляти з друзів і банити», – попередив Ігор Кондратюк.

Також ведучий нагадав, що слід завжди свідомо робити вибір і пам’ятати про наслідки вибраних рішень.

«Хочете, щоб вас і ваших дітей лікарі не витягували з того світу після зараження коронавірусом – вакцинуйтесь! Не хочете вакцинуватись – обов'язково в кінці коменту напишіть: "Я свідомий того, що можу швидше покинути цей світ через неприйняття вакцинування". Визначайтесь, бо може бути пізно... Розум переможе! Гарного дня!», – резюмував Ігор Кондратюк.