Любителька гастролей в Росії і улюблена співачка Віктора Януковича Таїсія Повалій зізналася, що раніше відчувала заздрість до своєї колеги Ірини Білик, передають Українці.

Таїсія Повалій вважає, що у творчості не може бути конкурентів, але зізнається, що іноді заздрила своїй колезі Ірині Білик.

«У мене ніколи не було відчуття, що хтось із артистів краще. Я розумію, що у кожного свій шлях, кожному дається свій глядач, своя слава. Якщо я комусь і заздрила, то тільки, наприклад, в такому форматі: «Ой, яку красиву пісню Іра Білик заспівала. "Одинокая" – дуже красива пісня", – розповіла Таїсія Повалій.

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

Також співачка згадала, що в ті часи починало відразу кілька талановитих артистів, серед яких була і вона. Але не всі можуть похвалитися популярністю і сьогодні.

"Ми ж починали з Ірою разом, точніше, ми починали вчотирьох: Олександр Пономарьов, EL Кравчук, Ірина Білик і я. Чотири мегапопулярні зірки. Траплялося, що ми навіть жереб тягнули, хто буде закривати той чи інший концерт. Наші продюсери з шапки тягнули записки, щоб розібратися, хто все-таки крутіший", – поділилася Таїсія Повалій.