Таїсія Повалій багато гастролювала по країні-агресору Росії і здобула там любов. Навіть зараз співачці часто пригадують гастролі і заробітки у агресора а також те, що вона була улюбленою співачкою Віктора Януковича.

Тому не дивно, що зараз Таїсія Повалій підтримує теплі стосунки з багатьма російськими зірками, в'їзд яким закритий в Україну.

Про Таїсії Повалій розповідали її колеги і друзі – продюсер Володимир Бебешко, шансоньє Гарік Кричевський і співак Микола Басков.

Фото Миколи Баскова
Фото Миколи Баскова

"Про Тай можу говорити годинами. Вона мій музичний друг, ангел і просто неймовірно красива і талановита жінка. Ніколи не забуду історію, коли ми прилетіли в якесь місто на концерт, а наші валізи загубилися. Тоді ми терміново поїхали в магазин, щоб купити одяг, в якій могли б виступити. У підсумку ці наряди не так поєднувалися, як наші втрачені костюми і сукні. Я дуже комічно виглядав в цій ситуації, в той час як Тая, як завжди, знайшла розкішні сукні. Пам'ятаю, після концерту вона сказала: "А давай весь час втрачати валізи. У мене весь час будуть нові сукні!", – розповів Микола Басков.

Також російський співак зізнався, що дуже радий дружити і бути близькою людиною для Таїсії Повалій.

"Таєчка – неймовірної душі людина, близький друг і, звичайно, я шалено щасливий, що Господь послав мені такий творчий і душевний тандем, який у нас з нею відбувається. Хоча, звичайно, я її ревную до Стаса Михайлова, але все-таки право першої ночі було у мене!", – вивалив несподіванку Микола Басков.