Під час представлення участників на шоу «Маска» ведучим Володимиром Остапчуком зіркові улюбленці не приховували захвату від довгоочікуваного повернення вистави. А поп-король української сцени Олег Винник навіть наважився на зухвалу й романтичну витівку.

«Дякую, «Маско», що знову бачусь з моїми колегами, яких часом неможливо витримати. Але я за ними так заскучав, – зізнався Олег Винник. – Спасибі величезне, що я можу сидіти за столом з такими чудовими творчими…»

На цьому промова артиста раптово перервалась, адже він наблизився до NK | Насті Каменських, щоб поцілувати її. Хоч парочка й намагалась приховати цей жест, їхні колеги не упустили можливості пожартувати.

Олег Винник та Настя Каменських
Олег Винник та Настя Каменських

«Почалося! Господи Боже мій, почалося!» – заявила Оля Полякова, натякаючи на романтичні витівки Насті й Олега в першому сезоні.

Цікаво, як реагує на такі речі чоловік Насті – Потап? До речі, Оля Полякова припустила, що під одною з масок другого сезону – енергійного бунтаря Котика – може критися саме Олексій Потапенко, однак його дружина заперечила цю версію.

«Ні! У першому сезоні ви на кожну маску казали Потап», – пригадала NK | Настя Каменських.