У Києві тривають зйомки україномовного 40-серійного детективу з елементами комедії «Дитячий охоронець».

Виробництвом картини на замовлення телеканалу «Україна» займається продакшн-компанія «Теле Про». В одній із серій захопливої історії знявся популярний ведучий Олексій Суханов, який зіграв роль Любомира, лідера сумнівної секти.

«Любомир – мій улюблений персонаж. Він голова секти, пудрить пастві мозки, людина меркантильна, але зображає із себе святого, - розповів на знімальному майданчику Олексій Суханов, - хочеться спробувати себе у ролі поганої людини, висловитися про її мерзенність, це для мене цікавий досвід».

Олексій Суханов
Олексій Суханов

За словами ведучого, схожих на Любомира харизматичних лідерів сьогодні можна зустріти скрізь. Сам Суханов зізнається, що, можливо, і сам підпадав під чари таких людей, але зробив певні висновки і з обережністю ставиться до таких особистостей.

Нагадаємо, за сюжетом серіалу «Дитячий охоронець», відставний спецназівець Тарас не знайшов себе у цивільному житті і влаштовується в охоронне агентство. Колишній військовий впевнений, що легко впорається із обов'язками охоронця, але поки не дізнається, що охороняти йому доведеться дітей.

За сюжетом пригодницького серіалу, заможні родини наймають дитячого охоронця, якщо відчувають, що їхній дитині загрожує небезпека, але яка, клієнт часто приховує. Іноді за цим стоїть сімейна таємниця, яку доводиться розплутувати головному героєві.