Євген та Ксенія Кошові - одна з найміцніших сімей у шоу-бізнесі. Гуморист та зірка балету «Фрідом» побрались 14 років тому, і невдовзі у них народилася донька Варвара, а згодом з’явилася на світ молодша - Серафіма.

Донькам Євгена та Ксенії уже 13 та 7 років. Знаменитий татусь зізнається, що останні півтора року вони живуть зі старшою Варварою, як на ножах.

«Перехідний вік у Варвари, тому було нам трошки складно перші півтора року. Не з тією компанією зв’язалася. Ми намагалися її від неї відсторонити. Тому вона їздила в Іспанію у табір, в Болгарію, їздили всі на відпочинок в Грецію. Погані звички в тих компаніях, вони змусили жорстко порозмовляти з нею. Авжеж, без рукоприкладства, дитину бити - то взагалі треба бути якоюсь твариною», - поділився із журналістами каналу «Україна» Євген Кошовий.

Ксенія Кошова та Варвара Кошова
Ксенія Кошова та Варвара Кошова

Сама ж Варя розповідає, суворішою в їхній знаменитій родині є мама.

«Ми могли тижня 2-3 не розмовляти. Ні «доброго ранку», ні «добрий вечір», ні «привіт», ні «бувай». Я тікала з дому. Мама у мене забирала гроші. Казала: «Ти нікуди не поїдеш». Але я все одно їхала до друзів, компанії. Я говорила, мені мама все одно дзвонила, вона переживала. Я їй відповідала, що з друзями, буду вдома о 8 годині вечора. Я завжди перша йду миритися. Я розуміла, що, якщо не підійду, вона далі буде ображатися. Вона ніколи перша не підійде вибачитися, тому що горда, хоча, я вважаю, є за що», - говорить Варвара.