Наталка Денисенко спокійно ставиться до того, що її чоловік Андрій Федінчик ставить іншим лайк.

Але й нічого страшного не бачить, коли її чоловік переписується із іншими. Ба більше, зізнається Наталка, вона й собі таке дозволяє.

«Я навіть знаю, що мій чоловік переписується періодично зі своєю колишньою дружиною, в них таке дуже дружнє спілкування. І він лайкає фоточки, і коментує. Але, якщо що, я просто вижену його з дому. Я теж можу лайкати фотографії красивих жінок, чоловіків, коментувати», - поділилася із журналістами Наталка Денисенко.

А ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч не поставить сердечко чужій жінці.

«Якщо дівчина показує попу – це прикольно побачити один раз, на 5-й раз, ну що там вже дивитися, я вже це бачив. Тому в інстаграм теж хочеться, щоб там був якийсь текст, якийсь посил», - говорить ведучий.

Анатолій Анатоліч
Анатолій Анатоліч

Не ставить Анатолій сердечка чужим жінкам від гріха подалі. Адже, як розповіла журналістам його дружина YULA, одного разу він вже долайкався до скандалу.

«Але це було давно. І він отримав, тому він вже нікого, крім Лілі Ребрик не лайкає. Машу можна - це наші. У мене троє дітей, я повинна захищати свою сім'ю, тому, звичайно, ми поговорили, і йому довелося б заблокувати дівчину. Це реальна правда життя», – поділилася дружина шоумена.