Зірковий детектив проєкту Оля Полякова вже спрогнозувала йому перемогу в шоу, адже напередодні з нею трапилась історія, яку важко назвати збігом обставин.

Цей персонаж ефектно з’явився на масштабній сцені, нагнавши жах на ведучого Володимира Остапчука. А ось Оля Полякова виявилась не з лякливих.

«Уявіть собі, сьогодні вранці до мене в спальню залетів кажан. Справжній! І я його випускала через вікно, ­– зізналась Оля Полякова і прокоментувала зовнішній вигляд цього героя. – Ви йому закрили вуха навушниками, включили «Шлепки» – і тому в нього такі дикі очі».

До слова, співачка бачить у цій ситуації знак: якщо до неї в домівку залетів кажан, то цілком можливо, що цей персонаж виграє.

Кажан на шоу "Маска"
Кажан на шоу "Маска"

«Через ліжко Полякової до перемоги в шоу «Маска», – пожартував зі своєї колеги зірковий детектив DZIDZIO.

Цього неймовірного героя називають «мімішним» жахом. Все через те, що в ньому водночас уживаються миле мишеня і кровожерливий граф Дракула. У розмові він то сюсюкається, то раптом дуже різко починає говорити страшилками. Вражає й образ цього персонажа – його величезне пончо, прикрашене об’ємною бахромою, зшите з різноманітних клаптиків штучної шкіри.

«Це такий Кажан-діджей, а пончо – відгук до Мексики, – пояснює творець цієї маски, дизайнер Назар Дідик. – Мені хотілось зробити цього героя не банально з крилами, а щоб це було оригінально, тому він одягнений у пончо з величезним розмахом, яке нібито дає йому можливість літати».