Більшість британців обожнюють подружжя принца Вільяма і Кейт Міддлтон. У рейтингах популярності принц і герцогиня займають серед членів королівського сімейства почесні третє і четверте місця — слідом за самою Єлизаветою і її померлим цієї весни чоловіком, про якого піддані монархині зберегли теплі спогади.

Кейт і Вільям, які відзначили в квітні цього року вже 10-ту річницю свого весілля, сприймаються всіма як просто ідеальна, виключно міцна і дружна пара. Однак так було не завжди, пише Express.co.uk.

У якийсь момент принц всерйоз хотів порвати з Кейт – раз і назавжди. І це був зовсім не випадковий каприз або плід похмурих думок, що виникли під впливом його поганого настрою. Бажання піти від Кейт стало тоді результатом довгих і серйозних роздумів принца про його стосунки з майбутньою герцогинею.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон

Справа в тому, що у Вільяма залишилися дуже важкі, травматичні спогади про шлюб його батьків. Адже саме з ним, як зі своїм старшим сином, принцеса Діана ділилася своїми переживаннями і образами на Чарльза. А розлучення батьків і та загибель матері тільки посилили ефект, який справив невдалий шлюб Чарльза і Діани на Вільяма. І найбільше принц боявся повторити фатальну помилку свого батька – одружитися не з тією жінкою, з якою він хотів би провести все своє життя. Про це розповіла королівський біограф Кейт Ніколл, яка поговорила з друзями принца, з якими той ділився своїми переживаннями.

Дилема залишатися з Кейт чи ні, виникла в 2006-му, коли він навчався у військовій академії. Тоді принц був дуже зайнятий тренуваннями, заняттями та іспитами і став дуже мало бачитися з Кейт. А та, зачеплена зниженням рівня уваги до неї Вільяма, почала наполягати на тому, щоб він визначився, нарешті, з майбутнім їхніх стосунків. І Вільям, вимушений приймати рішення, тоді в перший раз задумався, чи дійсно Кейт – його єдина. Причому коли він поділився своїми думками з бабусею-королевою, вона тільки посилила його сумніви. Єлизавета найменше хотіла, щоб в майбутньому в її родині справа дійшла до ще одного розлучення, тим більше тому, що це стосувалося спадкоємця престолу. Так що королева порадила онукові гарненько подумати, перш, ніж робити Кейт пропозицію.

В результаті своїх тривалих роздумів на наступний рік Вільям вирішив розлучитися з Кейт. Точніше, він заявив, що від неї йде. Однак залишившись один, незабаром зрозумів, що все ж зробив помилку, і кілька місяців по тому відбулося їх примирення, а потім – і заручини…