Соліст німецької рок-групи Rammstein з'явився на концерті російської співачки Марі Краймбрері. Тілль Ліндеманн не просто прийшов в зал, а й поспілкувався зі співачкою віч-на-віч, пише «СтарХит».

Тілль з величезним букетом квітів заглянув в гримерку Марі, де парочка провела наодинці більше десяти хвилин. Після цього рокер зайняв своє місце у віп-ложі і насолодився концертом.

Тілль Ліндеманн
Тілль Ліндеманн

Що це – дружній візит, натяк на дует або щось більше, залишається тільки гадати. Раніше ж музикант часто відвідував концерти Світлани Лободи: зіркам приписували роман, а також шепотілися, що артистка народила від нього молодшу дочку Тільду. Правда, чутки не знайшли підтвердження.

Але рокера безумовно приваблюють відомі блондинки. Правда, у випадку з Краймбрері він напевно був здивований – на сцені співачка з'явилася з новим кольором волосся.

Нагадаємо, раніше Тіллю Ліндеманну приписували роман зі Світланою Лободою. Подейкували, що співак є батьком Тільди, дочки Лободи. Але ні співачка, ні потенційний батько її дитини жодного разу не коментували бурхливі чутки.