Королева Єлизавета вперше за 17 років виходить на публіку з тростиною. До монарха приєдналася дочка принцеса Анна на церемонії Подяки у Вестмінстерському абатстві, повідомляє журнал People.

95-річна королева приєдналася до 71-річної дочки принцеси Анни, яка у вівторок відвідала службу на честь Дня Подяки з нагоди сторіччя Королівського британського легіону. Монарх вперше публічно використовувала тростину з 2003 року, коли вона відновлювалася після операції на коліні.

Минулого тижня королева була без тростини, коли вона приєдналася до свого молодшого сина, принца Едуарда, біля Букінгемського палацу, щоб офіційно запустити естафету королівської палиці перед XXII іграми Співдружності в Бірмінгемі наступного літа.

Королева Великобританії Єлизавета II і її чоловік принц Філіп
Королева Великобританії Єлизавета II і її чоловік принц Філіп

Принцеса Анна одягла фіолетовий ансамбль на прогулянку у вівторок, а королева Єлизавета була одягнена в синій піджак і відповідну крислатий капелюх. Вона доповнила гардероб аксесуарами Російська брошка королеви Марії з сапфіром-кабошоном з цукрової голови. Брошка була подарована імператрицею Марією Федорівною королеві Марії в 1893 році на весілля, а в 1953 році королева успадкувала її від бабусі.

Служба Вестмінстерського абатства підкреслила безперервну спадщину Королівського британського легіону, найбільшого благодійного фонду Збройних сил Великобританії, з моменту його створення після Першої світової війни. Королева є главою Збройних сил.

Королева і принцеса Анна, які проводили читання, приєдналися до військовослужбовців, ветеранів і волонтерів Вестмінстерського абатства. Гімн, спочатку присвячений 75-й річниці Дня Перемоги, також вперше був виконаний публічно.