Співачка Анжеліка Варум пояснила, чому не поїде до Криму в обхід України, – вона побоюється, що їй заборонять в'їзд в Україну і вона не зможе потрапити до Львова.

У цьому місті вона народилася, там досі живуть її родичі.

В інтерв'ю YouTube-шоу "А поговорити?" артистка розповіла, що доглядає за могилами рідних і відвідує тих, хто ще живий. У той же час співачка повторила улюблену мантру російської пропаганди: росіяни і українці – схожі і рідні народи, а нинішні відносини між країнами нагадують "божевільний дім".

Анжеліка Варум
Анжеліка Варум

"Я в'їзна. Я не можу їздити до Криму. У мене немає можливості. Є можливість, тільки якщо в'їжджати через Україну. Інакше я потраплю в чорні списки і не зможу приїхати до Львова. У мене там рідні, бабусина сестра, їй дев'яносто шість років – ну колись її треба відвідувати. Там могили, за якими тільки я доглядаю", – заявила Анжеліка Варум.

Також Анжеліка Варум тактовно пояснила, що у неї викликають протест розмови про відносини Москви і Києва. Серед її предків були в тому числі українці і поляки, тому вона не займає по війні ніякої позиції і "посилає", коли її просять це зробити.

Таку позицію легко пояснити, так як підтримай вона Україну у відкриту – на наступний день не змогла б дати жодного концерту в Росії.