Зірка українського шоу-бізнесу, співачка Оля Полякова зізнається – вона не боїться показувати шанувальникам свою буденність, тому в соціальних мережах часто піднімає теми сімейного життя, дітей-підлітків, стосунків дітей з батьками, кризи середнього віку тощо.

За словами артистки – для неї це важливо і цікаво. А ось як реагує на це чоловік Полякової, бізнесмен Вадим Поляков?

«Вадик – мій дружбан! Він за будь-який кіпеж, крім голодування», – сміючись, коментує Оля Полякова в інтерв'ю журналу «Отдохни!»

В одному з таких обговорень співачка сказала, якщо жінка не зайнята справою, а в шлюбі криза –шукатиме стосунки на стороні. Але, як виявилось – це було не зовсім про неї:

«Якби ж то... Не знаю: я завжди знаходила собі справу. До того, як стала давати по 200 концертів на рік, декупажувала меблі, розмальовувала стіни. Зараз паралельно з концертами печу хліб, варю сир – моя енергія завжди трансформується у справу. Так я і проти руйнування того, що ти довго будував», – зізналася артистка.

Крім того Оля зазначила, що питання прощення зради – для неї чуже, тому й поради своїм шанувальником вона давати не буде.

«Це складне питання. І єдина тема, яку ми, напевно, не підніматимемо в «Дорослих дівчатах»: ні у Маші Єфросиніної, ні у мене не було такої історії», – коментує Оля Полякова.