Співак згадав кумедний випадок, через який Алла Пугачова одного разу спішно ретирувалася з дня народження Олександра Буйнова.

Артист повідав курйозну історію під час зйомок нового шоу МУЗ-ТВ – "Зірка у відповіді". Ведучою стала Іда Галич. На розправу до неї прийшов Микола Басков. З'ясувалося, що якось раз він влаштував на світській вечірці таке, про що донині пам'ятають його колеги по шоу-бізнесу.

Крім інших гостею тусовки була Алла Пугачова. Співак виступав на дні народження Буйнова. У якийсь момент він вирішив доповнити свій спів спецефектами. Артист витягнув величезний вогнегасник і направив в зал. Агрегат був хімічним і першою відчула небезпеку Пугачова.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Сказавши Максиму Галкіну, що їй потрібно терміново вийти на вулицю, вона спішно пішла. Якраз в цей момент грянув залп. Микола Басков зазначив, що співачка тоді швидко бігла. Найбільше на святі дісталося Лаймі Вайкулі. Хімічна піна потрапила на її волосся і спалила їх. Виконавиця потім їх довго відновлювала.

Нагадаємо, раніше Алла Пугачова відвідала презентацію нового парфуму від своєї дочки. 72-річна співачка прибула на свято Христини Орбакайте без чоловіка і спадкоємців. Дочка ж піднесла співачці свої парфуми в спеціальній чорній коробці "з сюрпризом".

Коли її відкриваєш, починає звучати уривок з пісні Христини Орбакайте і горіти яскрава лампочка. Примітно, що деяким користувачам мережі проект зірки здався абсолютно позбавленим смаку.