Ельман Пашаєв висловився про смертельну аварію, учасницею якої стала Ксенія Собчак. Колишній захисник засудженого за п'яну ДТП Михайла Єфремова вважає, що зірку наздогнала відплата.

Адвокат заявив, що трагедія стала божим покаранням телеведучої за її знущання над актором. Він нагадав, що подруга артиста, яка перебувала з ним в машині, на відміну від Ксенії Собчак, відразу організувала для потерпілого Сергія Захарова кращих медиків і хороші ліки.

Пашаєв зазначила, що журналістка ж втекла з місця аварії, відразу відправившись в аеропорт, щоб полетіти з Сочі. При цьому він додав, що Ксенії Собчак не загрожує кримінальне переслідування. Юрист упевнений, що зірка вже підключила для цього кращих адвокатів, щоб її не притягнули до відповідальності за статтею "залишення в небезпеці".

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

"Їй ніколи нічого не буде", – переконаний адвокат. Разом з тим він вважає спроби звинуватити Ксенію Собчак у ДТП непорядними. А ось поведінку водія знаменитості він назвав дивною.

Нагадаємо, чоловік сам вирішив виїхати на зустрічну смугу, що і призвело до лобового зіткнення з іншим автомобілем. Подію Пашаєв назвав нещасним випадком. Також він додав, що гучну справу Михайла Єфремова нічому не навчило суспільство.

Як писали ЗМІ, 9 жовтня Mercedes c Ксенією Собчак вилетів на зустрічну смугу і збив Volkswagen, в якому знаходилися дві дівчини. Одна з пасажирок померла від отриманих травм. Раніше в мережі з'явилося відео страшної ДТП.