Про це дізналися журналісти програми «Викриття». Новий автомобіль зірки теж Tesla, проте співачка обрала нову та значно дорожчу модель, ніж попереднє авто.

Коштує така елітна автівка, як у Ірини понад 3,5 мільйони гривень. Це значно дорожче, ніж Tesla моделі 3 (три) за півтора мільйони, яка до цього була у Білик. Нагадаємо, що попередню автівку Ірині подарував товариш на тридцяту річницю їх знайомства. Ним виявився Валерій Родін, гендиректор компанії VD One (Ві ді Ван), що випускає і продає діловий одяг для чоловіків.

Ірина Білик купила нову Tesla
Ірина Білик купила нову Tesla

Нова автівка Ірини - технологічний та екологічний позашляховик, що має потужність 1050 кінських сил, дальність ходу більше 500 кілометрів та сам себе заряджає під час руху.

Ірина Білик купила нову Tesla
Ірина Білик купила нову Tesla

Журналісти прогарми зафіксували, як автівка зі співачкою порушує правила дорожнього руху. Tesla Білик спускалася по реверсній смузі, коли рух там був заборонений. Цей аварійно небезпечний маневр дозволив зірці об’їхати тягнучу, адже вона дуже поспішала на прямий ефір.

Співачка Світлана Лобода їздить на бусику. Артистка надає перевагу комфорту і замість представницького седана Mercedes, обрала мікровавтобус цієї ж марки максимально адаптований під комфортне перевезення співачки.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

В просторому салоні зручно переодягатися і фарбуватися прямо на ходу. Відомо, що вона орендує авто для пересування містом, адже не часто буває у Києві.

Світлана Лобода
Світлана Лобода