Співак MELOVIN з 13-ти років відчув свою інакшість і потяг не тільки до дівчаток, а й до чоловіків. Щоправда, через страх зізнатися суспільству у своїй бісексуальності, у співака почалися психологічного проблеми. У зірки розпочалися панічні атаки і, врешті, MELOVIN звернувся до психотерапевта.

«MELOVIN - це приклад людини, яка перемогла, це людина переможець по життю, який не побоявся. З причини того, що у нас завжди була в пострадянському просторі стигматизація, нас таврували і говорили, що, якщо ти йдеш до психіатра - все, ти божевільна людина. А насправді це не так. Це таке ж захворювання, як перелом ноги. Ми ж не боїмося, що не соромимося перелому ноги. Ми йдемо до фахівця, надягаємо гіпс і видужуємо. Точно так само і з психікою, так само і з ментальним здоров'ям», - поділилася з журналістами психотерапевт співака Світлана Ісаєнко.

Фото MELOVIN
Фото MELOVIN

Після курсу психотерапії MELOVIN зроби публічний камінг-аут просто на сцені музичного фестивалю, це кардинально змінили життя артиста: а це яскраві сценічні образи, підбори, на яких зараз виступає співак. А головне – відсутність панічних атак.

«Немає їх вже, напевно, місяців 5. Коли почалося лікування, ти можеш все висказати це не просто людині, а професіоналу своєї справи. Тому що людина має науковий ступінь. Мені так дуже хочеться всім сказати, що, якщо у вас є якісь проблеми, будь ласка, йдіть до професіоналів, а не до бабок, ворожок і т.ін. Тому Світлана Володимирівна у мене записана в телефонній книзі, як «душевні крила», просто зробила мене дуже щасливою людиною. І дуже сміливою», - розповів MELOVIN.