За лаштунками проєкту співак розповів, які речі викликають у нього ностальгію та через що в юні роки він частенько не спав до пізньої ночі.

У шостому випуску суперпопулярного шоу «Співають всі!» місце поруч із капітаном «сотні» Наталією Могилевською зайняв співак DZIDZIO. Протягом ефіру музикант заряджав глядачів піснями і щирими коментарями, а за лаштунками шоу відверто розповів, які речі з минулого досі викликають у нього усмішку.

«Вафельний торт, пиво з раками, а ще еротика. Колись чекав на неї цілий день, адже польський канал показував еротику аж опівночі, тобто на наш час – о першій ночі. Тому мені доводилось досить довго чекати», – поділився зірковий гість шоу «Співають всі!» DZIDZIO у бекстейджі «Secret Show».

Нещодавно артист презентував трейлер свого нового фільму «Де гроші». Анонс вразив всіх, адже в ньому є кадри, де DZIDZIO знаходиться в одному ліжку разом із Адою Роговцевою.

«В одному ліжку лежали і лежимо, – коментує музикант на знімальному майданчику каналу «Україна». – А що буде далі, ви побачите в нашому новому фільмі. Гроші будемо шукати всі разом: я, Ада і ви – всі глядачі будуть залучені, бо це комедія-квест».