Хореограф та співак Дмитро Коляденко розповів журналістам програми «Зірковий шлях» як сходив на шопінг із співачкою Іриною Білик.

Дмитро Коляденко має чимало історій, пов’язаних із його давньою подругою Іриною Білик. Одна з таких стосується їхньої поїздки до Великобританії.

«Взуття багато у Ірини Білик. У моїй бойової подруги його, напевно, тисяча пар. Тому що в кожній країні світу ми купували взуття. І я пам'ятаю у Лондоні ми навіть купили в найдорожчому магазині «Harrods» їй 5 пар чобіт. Вона не могла обрати. Я кажу: «Ірино, давай купимо все». І ми купили. У кожній країні, в кожному місті, навіть в Україні на гастролях після концертів ми заходимо в найкращі магазини, і Іра там купує взуття. У неї такий фетиш», - поділився з журналістами каналу «Україна» Дмитро Коляденко.

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

Сам Коляденко зізнається, він теж обожнює взуття, але його колекція значно менша ніж у Білик.

До речі, світська левиця Світлана Вольнова бере не кількістю, а якістю взуття. Вона вважає, що є у її гардеробі пари взуття, які слугують їй талісманом.

«Є щасливі і нещасливі. У мене є срібні Бріоні, у них дуже високі підбори. Це, напевно, найулюбленіші і щасливі, я весь час у них ходжу на побачення», - говорить Вольнова на телеканалі «Україна».