Вийшов третій епізод шоу "Дорослі дівчатка", в якому Оля Полякова і Маша Єфросиніна обговорюють гострі теми, що хвилюють практично всіх жінок України.

Шоу "Дорослі дівчатка" продовжує лідирувати в сегменті українського YouTube за кількістю переглядів. Два попередні випуски зібрали більше двох мільйонів переглядів – і величезна кількість захоплених і теплих реакцій глядачів, з нетерпінням чекають нового епізоду.

Раніше Оля Полякова і Маша Єфросиніна встигли розібрати проблеми і секрети довгого шлюбу і тонкощі виховання дітей-підлітків.

Оля Полякова
Оля Полякова

У третьому випуску "Дорослих дівчаток" ведучі фундаментально пройшлися по темі дружби і дружніх відносин між чоловіком і жінкою зокрема. Продовжуючи розкриватися як антиподи, Оля і Маша відстоювали різні позиції з цього питання. Наприклад, Полякова вірить в таку дружбу, тоді як Єфросиніна вважає, що в подібних відносинах обов'язково присутній сексуальний контекст.

По ходу випуску ведучі приводили свої аргументи, а також розповідали Відверті історії з особистого досвіду, багато з яких вперше звучать на публіці. Шоу "Дорослі дівчатка" абсолютно непередбачуване.

Так, у новому випуску глядачі побачать провокаційну гру "Правда чи ні?", за допомогою якої Оля і Маша перевіряють свою власну дружбу і коментують чутки про себе: наприклад, крали вони в магазині і вставляли імпланти в інтимні частини тіла.