У еру соцмереж всі порівнюють себе з красивим життям і світлинами селебрітіз. Завжди ідеальні, бадьорі та усміхнені зірки розповідають фанатам про користь дієт та здорового сну. Але насправді їхні фото в соціальних мережах - найчастіше результат роботи фотографів та фотошопу.

«Хочуть підігнати фото під канони краси сучасності: вужчу талію, якщо чоловік – ширші печі, більші очі, фарфорові зуби мають бути, відбілюють білки, згладжують шкіру, як у ляльки. І це не людина, а лялька-барбі », - розказав про найпоширеніші прийоми фотошопу фотограф Ігор Червоненко.

Співачка Ані Лорак з юних років була еталоном краси та секс-символом. Проте, навіть прихильники помічають, що на останніх світлинах, які вона публікує в соцмережах, зірка геть на себе не схожа. Зловживання Лорак фотошопом виявили після того, як її друг і кум Філіп Кіркоров оприлюднив їхнє спільне фото без обробки. До того Кароліна запостила ту ж фотографію з вечірки, де вона виглядає розкішно – з прекрасними формами і бездоганною засмагою. Але якщо порівняти дві світлини, то очевидно, що фото мають відмінності. На світлині у Кіркорова співачка має ширшу талію, кругліше обличчя, кремезніші руки та більш бліду шкіру.

«Програмні обробки тут були задіяні на кожній фотографії. На деяких - я бачу, що збільшені очі і губи. Я знаю Ані Лорак і це не вона, це явно обробка», - так прокоментував сторінку зірки експерт.

Всім відомо, що Філіп Кіркоров теж великий фанат фільтрів та різноманітних масок, які змінюють обличчя і тіло.

Віра Брежнєва, екс-вокалістка «ВІА Гри» має досконалу фігуру і майже дитяче обличчя. Співачка й справді постійно займається спортом, дотримується правильного харчування та працює над собою. Але реальний стан шкіри зірки можна побачити на фото папараці - Віра ховає за фотошопом мімічні зморшки навколо очей.

Співачка Світлана Лобода також полюбляє вдаватись до фотошопу. На фото співачка так захопилась тим, щоб зробити ноги ще стрункішими, що натомість - кінцівки вийшли різної товщини, а підлога й двері в кадрі стали кривими. Експерт помітив, що на іншому фото Світлана намагалась підкреслити очі, збільшивши їхній розмір у фотошопі. Але зірка перестаралась і на світлині очі більші, ніж губи, а такого не буває в природі.