Олександру Стоянову було 19, коли він вперше зустрів старшу на 5 років Катерину Кухар. Заміжню і з сином. Історію їхнього кохання було розказано вже не раз. І про те, як Олександр спочатку став найкращим другом для Каті, а згодом і її підтримкою після розлучення. І зрештою – найбільшим коханням.

А от про конфлікти та скандали у зірковій родині за 12 років їхніх стосунків танцівник вперше розповів журналістам.

"Ми ж нормальна сім'я. Всі сім'ї сваряться. У нас така якось сварка була. Я поїв яблуко, і дивився фільм. Мені було ліньки вставати і викидати огризок. Я його акуратненько поклав на стіл. Тут заходить Катя, зупиняє погляд на яблуці. її це злить, це її улюблений стіл. Катя чистюля - капець. Я за насіння можу отримати. І вона каже: «Викинь яблуко!». Я взяв це яблуко і на столі розім'яв. Вона підходить, бере це яблуко, бере мій кросівок, який я тільки купив, і цим яблуком по кросівку тканинному. «Я сказала викинь!», знову говорить мені. А у мене букет із троянд стоїть, який їй подарував один хлопець після виступу. Я беру, і починаю ламати одну головку троянди за одною", - говорить Стоянов.

Фото Катерини Кухар
Фото Катерини Кухар

Дружина танцюриста, за його словами, не витримала, схопила кросівок і викинула його через вікно. Стоянов, в свою чергу, викинув у вікно її кросівок. На цьому все закінчилося.

"Вона каже: "Все, ти мене дістав". Я беру свою сумку, документи, ноутбук, зарядку, кажу: "Мась, побачимося". І йду. Вона слідом: «Кросівки принеси!». Я поклав кросівки в машину, і поїхав. Зняв собі готель, включив ноутбук. Дзвінок від Каті. Вона ж спати не може без мене. Каже в трубку: «Приїхати не хочеш?». Я їду. Все. А ми ніколи одразу не лягаємо спати, за що, до речі, я вдячний Каті, тому що я ображаюся дуже надовго. У мене дуже багато було таких нюансів, коли я ображався на людину, і більше ніколи в житті з нею не спілкувався. Катя перша мириться. Але вона і перша свариться. Це правильно, в принципі», - поділився із журналістами Олександр Стоянов.

Такі скандали у пари відбуваються раз на півроку.

«Мені дуже подобаються такого формату відносини. Це буває раз на півроку, але ти, коли миришся, ейфорія теж зашкалює. Всі ж дорослі люди. Після сварки незвичайні відчуття. Рекомендую всім сваритися, а потім миритися. Коли Катя заводиться, всі ховаються», - говорить танцівник.