Зараз хлопець навчається вже у 7 класі, займається боксом, плаванням та футболом. А ще 7 років веде свою сторінку в Інстаграмі, де вже майже 40 тисяч підписників. Але, зізнається, що без хейтерів не обходиться.

«З погрозами писали. Що мене знайдуть, вб'ють. Говорили: «Виходь, ми знаємо, де ти живеш. О 23.00 на Арсенальній зустрічаємося. Будь там», «На таблетках будеш жити, всі ребра на місце поставимо». Але мені все одно було. Не боявся. Хто захоче заходити в мою квартиру? Так це ж маячня. Просто кажуть мені: «Я тебе знайду, ти мене бісиш». Через те, що просто дратують, не б'ють», - поділився із журналістами каналу «Україна» син Потапа.

Потап
Потап

Та, не приховує Андрій, що раніше завдяки рекламі в соцмережі міг заробляти гроші.

«Пости я рекламні не виставляю. Але сторіс, коли я вів активно, заробляв близько 1000 грн. Ну слухайте, якби не мої батьки, я б цього не отримав, - говорить Андрій Потапенко на каналі «Україна» і додає, - більшість друзів зі мною спілкуються тільки через те, що я син Потапа. Або, коли я виходжу в магазин, до мене підходять кілька людей зі словами: «О, ти син Потапа. Давай сфотографуємося для мого інстаграму» і т.д. Я супер скромний насправді. Я хочу досягати всього сам».