Глядачі побачать, який поворот доленосних подій чекає на їхніх улюблених героїв: Катерину Вербицьку, Петра і Ларису Червінських, коваля Назара та Орисю, Наталі і Миколу Дорошенків.

Проте одним з найважливіших питань досі залишається доля Жадана. Невже за крок до справжнього щастя Катя знову втратить своє кохання? Чи живий Андрій?

У третьому сезоні глядач також познайомиться з новими героями, які істотно вплинуть на життя вже добре відомих персонажів. Серед них польський князь Стефан Яблоневський, якого зіграв талановитий український актор Сергій Стрельников.

князь Стефан Яблоневський з "Кріпосної"
князь Стефан Яблоневський з "Кріпосної"

«Мій персонаж — це людина, розбита смертю близького. Він з тріщиною в серці, який розслідує вбивство найдорожчої. Та оскільки його підозри падають на різних людей і він перебуває в постійному пошуку, так чи інакше він взаємодіє з усіма основними персонажами серіалу», — описує свого героя Стрельников.

Глядач перенесеться в заплутану павутину подій. Сплетіння доль, учинки, яких не прощають, і безліч підозр, що виводять на добре знайомих героїв. Петро Червінський, Ніколя Дорошенко, Євген Безус, — кожен з них виявиться або мішенню, або вірним компаньйоном, чиєю підтримкою заручиться Стефан Яблоневський.