Співачка Світлана Лобода розповіла журналістам програми «Зірковий шлях» як часто бачиться із колишнім чоловіком.

Світлана Лобода виховує від відносин із танцівником Андрієм Царем дочку. Зірка стверджує, що її екс-чоловік часто приділяє увагу 10-річній Євангеліні.

«Ми часто бачимося. Щодня Євочка з ним спілкується скайпом. Андрій до нас приїжджає у гості. У нас дуже теплі, добрі стосунки», - поділилася із журналістами артистка.

Лобода розповіла, що донька не користується соціальними мережами.

«Вона цікавиться всім. Музика, танці, багато читає. Вона займається іспанською, англійською, ліпленням і малюванням. Зараз, звичайно, ми перебуваємо в такому віці підлітковому, все на протестах, але ми з нею домовляємося. Вона не читає інстаграм, у неї немає ТікТока, хоча вона дуже обурюється із цього приводу, і каже: «Мама, у всіх моїх подружок є, чому немає у мене?». А я вважаю, що для дитячої психіки читати все, що там пишуть...Від того, що сиплеться на маму часто якісь непотрібні коментарі, на дітях це часто відображається. Вона вразлива дівчина, тому я думаю, що пізніше дозволимо», - говорить артистка.

Молодша ж донька Лободи – трирічна Тільда поки ТікТоком не цікавиться, але вже проявляє свої акторські здібності.

«Моя мама каже, що актриса підростає. А Євочка дуже оберігає її, любить, - каже Лобода і додає, - ми зараз живемо в Європі біля моря. Катаємося на квадроциклах, їздимо на самокатах набережною, прокидаємося вранці, снідаємо разом біля моря. У нас є вже якийсь така нова традиція, якої ми дотримуємося».