Популярна акторка і співачка Аліна Гросу виконала одну з ключових ролей у другому сезоні популярного серіалу «Таємне кохання», який стартує 4 жовтня. В інтерв'ю журналісту каналу вона зізналася, які процедури робить у косметолога та чи ображають її постійні коментарі щодо вдосконалення зовнішності.

Аліна Гросу знімається в кіно близько 10 років. У її фільмографії вже більше 20 картин, серед яких яскрава роль Світлани в серіалі «Таємне кохання». Її героїня буквально одержима коханням, що змушує її робити жахливі вчинки. При цьому сама Аліна – людина діаметрально протилежна, і ніколи не змогла б дозволити собі те, що робить її героїня.

А ще, переконує акторка, вона ніколи не робила жодних уколів краси, незважаючи на те, що ЗМІ часто приписують їй зміни в зовнішності.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

«До косметолога я приходжу тільки на доглядові процедури. У чому б мене не підозрювали, але ніякого ботоксу ні над бровами, ні в щоках, ніде на обличчі у мене немає. Поки мені ефективно допомагає звичайна доглядова косметика, яка зволожує, і декоративна, яка підкреслює те, що і так добре», – розповіла Аліна Гросу в інтерв'ю каналу «Україна».

Зірка каже, що, з одного боку, їй уже настільки набридли запитання щодо її зовнішності, що вона була готова пройти детектор, аби довести свою правоту. А з іншого, як людина публічна, вона прекрасно розуміє, що в артисті завжди шукають якісь мінуси.

«Про мене ж говорять – і це добре. Не було б цікаво – не говорили б. У мене досить маленький ніс, і я ним пишаюся, з таким я народилась. До речі, у мого молодшого брата ніс абсолютно ідентичний, і я розумію, що він буде таким же дрібним. Хоча б його не будуть звинувачувати в пластиці, тому що він хлопчик», – сміючись, зазначила зірка серіалу «Таємне кохання».