Збір помідорів та ігри у футбол з молодшим сином Матвієм. Про принципи сімейної демократії та право на дитинство, як рідні ставляться до напруженого графіку та велику мрію всієї родини відома телеведуча та кураторка проєкту «Право на освіту» Наталія Мосейчук ексклюзивно розповіла у сюжеті ЖВЛ. Мільйони глядачів звикли бачити її у студії та на подіях, а тут телезірка показала себе домашньою у колі найрідніших у вихідний день.

Чоловік Наталії Ілля Іванович, саме так жартома і з любов’ю називає коханого телеведуча, зізнався, що вдома вона ніжна та турботлива. А стрес Наталія знімає на невеликій грядці, яку власноруч зробила на подвір’ї.

Декілька фруктових дерев, декоративні кущі та троянди, м’ята, яку подарували учні Школи Супергероїв - маленькі пацієнти Охматдиту міста Києва, малина та зелень. Зараз після важкого робочого дня телезірка «заземляється» на помідорах її улюбленого сорту “сливка”- влітку доглядала та поливала щодня після роботи, а зараз збирає урожай, яким ласує вся родина.

Наталія Мосейчук з родиною
Наталія Мосейчук з родиною

Ілля Іванович з Києва, Наталія - з Житомирщини. Познайомилися, коли телеведуча вже стала відомою на всю країну, але публічність Наталії ніколи не стояла на заваді їх стосунків. Подружжя зізнається, що єдиним приводом для суперечок у родині залишається виховання молодшого 12-річного сина Матвія. Мосейчук наполягає на насиченому графіку, а от чоловік бажає для сина більше свободи.

Та тут у сімейних дискусіях перемагає Ілля Іванович: «Мені здається, що тато більше знає про виховання хлопчиків, тому що і сам колись був хлопчиком», - розповідає Наталія. А чоловік про виховання синів додає: «У нас демократична сім’я, тому що ми запитуємо думку наших дітей. Немає такого, щоб ми їх змушували щось робити». У питанні спілкування з дітьми родина одностайна – головний секрет: любити.

«На відміну від Матвія старший був завжди підконтрольною дитиною у навчанні. До 9 класу ми разом робили домашні завдання, - згадує Мосейчук і додає, що тепер з молодшим все по іншому: може посварити його тільки за безлад у зошитах. – Я його питаю: «Як ти так можеш? Це ж зошит!» Але у нього немає боязні, він правильно рахує, але оформити все красиво – це для нього нереально».

Наталія Мосейчук з чоловіком
Наталія Мосейчук з чоловіком

Зараз старший син Антон навчається у Німеччині і вже закінчує магістратуру. Мама не приховує – сумує за сином, завжди чекає на старшого брата і маленький Матвій. Цьогоріч Антону вдалося зробити брату найочікуваніший подарунок до дня народження - прилетіти і привітати особисто.

Наталія з чоловіком дивляться в один бік і їм завжди є про що поговорити. Він - людина аналітичного складу мислення, вона - гуманітарій. Різні та стали найріднішими, це справжнє кохання. Про секрет щасливого шлюбу подружжя каже: «Ми друзі. Ми любимо і ми щасливі». А ще Ілля Іванович зізнається, що намагається не дивитися програми, які веде його відома дружина, хвилюється і переживає за кохану. Та просить її бути в ефірі більше модератором, аніж стороною конфлікту. І ніколи не ревнує до роботи, тому що розуміє її пристрасть до новин і захоплюється відданістю глядачам і тим, як вона допомагає багатьом. «Звичайно, я хочу, аби дружина приходила додому раніше. Але якщо ТСН починається о 19.30, тоді як вона може о цій порі бути вдома?», - спокійно і з посмішкою відповідає Ілля Іванович.

В родині Наталії багато справ і звершень, які вони планують втілити у життя, та найголовніше, про що мріють і що обговорюють вдома разом – це про мир в Україні.