Поп-суперзірка Шакіра каже, що вона стала жертвою випадкового нападу пари кабанів під час прогулянки по парку в Барселоні зі своїм восьмирічним сином.

Колумбійська співачка сказала, що тварини напали на неї, перш ніж схопити її сумку і відступити з нею в ліс.

У середу вона поділилася своєю дивною історією в серії історій в Instagram.

Піднісши тепер відновлену, але порвану сумку до камери, вона сказала: "Подивіться, що два кабана, які напали на мене в парку, зробили з моєю сумкою. Вони потягли мою сумку в ліс з моїм мобільним телефоном. Вони все зламали".

Потім вона повернулася до свого сина, батьком якого є футболіст "Барселони" Жерар Піке, і сказала: "Мілан, скажи правду. Розкажи, як твоя мама протистояла кабану".

Кабан
Кабан

Шакіра стала останньою жертвою все більш агресивних свиней, що вторглися в каталонську столицю в останні роки.

У 2016 році в іспанську поліцію надійшло 1187 телефонних дзвінків про те, що дикі кабани нападають на собак, грабують годівниці для кішок, затримують рух і стикаються з автомобілями в місті.

У 2013 році один міський поліцейський спробував сам вирішити проблему і вистрілив в кабана зі службового револьвера, але промахнувся і замість цього попав у свого напарника.

Кабани, які можуть переносити найрізноманітніші хвороби, входять в число найбільш агресивних видів в світі і можуть вижити практично в будь-якому середовищі. Але все більше тварин тягне в міста, де вони живуть за рахунок сміття, викинутого людьми.

Їх кількість різко зросла по всій Європі, і, за останніми оцінками, в даний час перевищує 10 мільйонів по всьому континенту.

У міру того як вони ставали все більш агресивними і доставляли все більше незручностей, багато міст використовували різні стратегії для скорочення їх чисельності. У Берліні міські мисливці вбили тисячі тварин, але проблема зберігається.