Дизайнер Андре Тан у програмі «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» розповів, чому вживав антидепресанти.

Дизайнер Андре Тан відверто розповів про проблеми у бізнесі і про сімейні негаразди. Як наслідок – клінічна депресія. І навіть сильні антидепресанти.

«Мені довелося перший тиждень вживати антидепресанти, тому що я зрозумів, що я не можу з собою нічого вдіяти. Я просто розумію, що я падаю, і нічого не можу з собою зробити. І тільки завдяки психотерапевту, я вийшов із цієї глибокої депресії. Тому що у мене наклався і ковід, плюс ще ця депресія, мені взагалі не хотілося жити реально», – розповів дизайнер.

Андре Тан
Андре Тан

Саме психотерапевт допоміг чоловікові впоратися із кризою. Також дизайнер усвідомив, що через їхні з дружиною непорозуміння і постійні сварки страждає їхня донечка Софія. І прийняв доленосне рішення про розлучення.

"Зараз я зустрічаюся із психотерапевтом раз на 2-3 місяці. Тільки тоді, коли мене цікавить певне питання. Ось я це накопав у собі, і зрозумів, що я сам не впораюся, мені потрібно це опрацювати. Я роблю цикл занять, я розумію, і це питання розкриваю. Багато людей думають, що психотерапевти потрібні виключно божевільним людям. Це не правда. Це такий самий лікар, як фахівець для очей, стоматології, рук, ніг і т.д. Це нормальна професія. І в Європі, в світі це високооплачувана спеціальність", – розповів дизайнер.