Після виходу серіалу "Гра в кальмара" на Netflix 40-річний чоловік, що живе в провінції Кенгідо в Південній Кореї, щодня отримує по чотири тисячі дзвінків, SMS-повідомлень і фотографій.

Про це пише South China Morning Post.

За його словами, він спочатку не знав, що номер показали в серіалі, і вирішив, що це звичайні спам-дзвінки. Про те, звідки невідомі дістали його телефон, він дізнався від тих, хто дзвонив. Чоловік зазначив, що їхні голоси звучать як дитячі і додав, що найчастіше дзвінки надходять рано вранці.

Моя дружина теж страждає від цього – у неї такий же номер телефону, крім останньої цифри. Я навіть почав приймати снодійне, так як не можу заснути через стрес. власник телефонного номера

Гра в кальмара
Гра в кальмара

Цією ситуацією зацікавився глава Національно-революційної партії Південної Кореї і один з кандидатів у президенти країни Хео Кенг-янг. Він написав пост у Фейсбуці, де запропонував чоловікові викупити телефонний номер за 100 мільйонів вон — близько 85 тисяч доларів.

Я чув, що власник номера телефону, зазначеного на візитній картці в "Грі в кальмара", страждає від щоденних дзвінків від жартівників. Я хотів би купити номер за 100 мільйонів вон. Хео Кенг-янг, Голова Національно-революційної партії Південної Кореї

Як повідомляє South China Morning Post, Netflix намагається вирішити проблему і веде переговори з чоловіком. Однак він відмовляється від заміни телефонного номера, який належить йому вже 10 років і пов'язаний з його роботою.

Південнокорейський серіал "Гра в кальмара" вийшов на Netflix 17 вересня. Незабаром він очолив рейтинг десяти найпопулярніших шоу в загальносвітовому рейтингу Netflix і став першим корейським проектом, який досяг такого результату на стрімінговій платформі.

За сюжетом серіалу 456 чоловік змагаються один з одним в шести дитячих іграх за грошовий приз. Хто не справляється з випробуванням, вибуває з гри і вмирає.