Ірина Білик презентувала свій новий кліп на пісню "Отпусти", яку вона виконала разом з молодим українським співаком Сергієм Мироненком.

Артисти розповіли, як виникла ідея дуету, як проходили зйомки нового відео і як сталося, що режисером кліпу виступив колишній чоловік Ірини – Аслан Ахмадов?

Пісня "Відпусти" була написана для Ірини Білик багато років тому, але чому композиція так довго чекала своєї години? "Я шість років шукала, з ким я можу заспівати цю пісню, - пояснює співачка. – Мені був потрібен такий чоловічий голос, щоб захопив мене і всіх українських жінок. Коли вперше почула голос Сергія на студії, у мене мурашки по шкірі пішли і я запитала: "Хто це?"Мені кажуть: «Це Сергій Мироненко, який брав участь у "Шансі". Я сказала: "Давайте його сюди!" Я хочу нове обличчя, нове дихання в українській музиці. Щоб це було від серця, від душі. Мені хотілося показати молодого, талановитого співака всій Україні"

Ірина Білик
Ірина Білик

Режисером відеороботи на пісню "Отпусти" виступив Аслан Ахмадов. Як Ірина Білик вмовила колишнього чоловіка співпрацювати? "Місяць тому Аслан приїхав на розлучення зі мною. А я сказала: "Якщо хочеш, щоб все було тихо, давай зробимо щось красиве", – розповідає артистка. - Він погодився. Тому що ми вирішили залишитися друзями. І ми не хотіли, щоб наше розлучення розглядали як скандал. Просто це була така історія кохання. Ви ж знаєте, у мене все, як в книгах: перша глава, друга, третя... Ми розійшлися тихо. І дуже голосно зняли кліп. Він мені подарував цей кліп, як і все, що він для мене робив. Зараз я їжджу з ювілейним туром по Україні, і все відео, яке глядачі можуть бачити на концертах, зняв мій колишній чоловік. І я впевнена, він ще не раз буде для мене знімати".

Зйомки кліпу проходили в Києві на декількох локаціях: на ВДНГ, в лісі, в полі і навіть в метро, куди Ірина Білик до цього не спускалася десятки років. "Останній раз я їздила в метро майже тридцять років тому! – зізнається вона. - Виявляється, там нічого не змінилося. Мене це здивувало. Навіть запах такий же, як в дитинстві. Я часто їздила в метро зі станції "Оболонь" на "Нивки" і переходила якраз на "Золотих воротах", де ми знімали наш кліп".