Оля Полякова – знана любителька перевтілень. У шоу "Маска" вона вже змінила більше 10 яскравих луків, та щоразу дивує все сильніше. Лише вчора співачка постала в образі палкої брюнетки, а вже сьогодні перевтілилась у білявку.

Завдяки яскравій перуці жовтого кольору і неоново-блакитним лінзам зірковий детектив масштабного проєкту каналу «Україна» змінилась до невпізнання. Оля Полякова не раз зазначала, що обожнює гіпершоу «Маска» не лише за любов до відгадування знаменитостей, які криються під фантастичними костюмами, але й можливість щоразу перевтілюватись самій. Справді, образи співачки завжди надзвичайно яскраві й епатажні.

Цього разу Оля обрала металізовану рожеву міні-сукню з розрізами та глибоким декольте. Вбрання нібито зшите з окремих шматків металу за допомогою кілець. А доповнюють образ не менш оригінальні прикраси – об’ємне кольє і сережки у формі сердець. Сама співачка так прокоментувала свій лук:

«Сьогодні я – рожевий діамант. Бачу, що у вас відняло мову», – пожартувала Оля Полякова на знімальному майданчику гіпершоу «Маска» у розмові з журналістами.