Співак MELOVIN розповів журналістам програми «Зірковий шлях», що батьки думають про його орієнтацію.

Цьогорічний камінг-аут співака MELOVIN на музичному фестивалі без сумнівів наробив чимало галасу у суспільстві. Та нещодавно артист ексклюзивно розповів, як батьки відреагували на його публічне одкровення.

«Її просто не було, ніякої такої реакції. Ми приїхали потім, мама ж знала про те, що я буду це робити. Казала: «Не треба, ти накличеш на себе багато агресії». Вона десь переживала звісно і за себе, і за тата, взагалі за сім’ю, а що будуть казати. Це зовсім інше покоління, і ти не можеш їх перестроїти. Ми приїхали додому до Одеси зі своєю командою, налили вино, з татом спілкувалися на теми, що це все нормально, ні про що не думайте. Тато дуже дипломатична, розумна людина, якась зверх мудра. Тому мені дуже пощастило з батьками. Не було ніяких діалогів неприємних», - поділився MELOVIN.

Фото MELOVIN
Фото MELOVIN

Психолог Наталія Холоденко розповіла, яка має бути перша реакція батьків на незвичні зізнання їхньої дитини.

«На будь-яке зізнання дитини в батьків завжди повинна бути перша реакція: «Ми з тобою, ми за тебе». А там далі вже по ситуації. Незалежно від цього, батьки залишаються батьками своїх дітей. І я думаю, що, якщо ми хочемо стосунків зі своїми дітьми, то ми маємо бути за них, - говорить Холоденко і додає, - таке зізнання можна прийняти десь через півроку в середньому. Буде заперечення, агресія. У тебе завершується якась твоя фантазія про те, ким може бути твоя дитина, якою може бути її сім’я і хто ти там, в цій сім’ї. У тебе ламається ця картинка, і ти розгубився. Після цього періоду ми вже можемо говорити про те, вдається прийняти чи ні».