Лікар Євген Комаровський розповів журналістам програми «Зірковий шлях» чому його діти не пішли у медицину.

Євген Комаровський свого часу отримав премію як «найкрасивіший чоловік», не дивлячись на це, дружина, з якою він разом вже 40 років, не ревнує свого відомого чоловіка до інших жінок.

«Дружина чи не ревнує. Хто такий нормальний чоловік? Той, хто може забезпечити безпеку дітей. Недурний дитячий лікар – це найгарніший чоловік у світі», - поділився Євген Комаровський.

Рідні одного з найвідоміших лікарів країни не публічні люди.

Євген Комаровський
Євген Комаровський

«Я не можу уявити собі, що хтось із моїх близьких скористається тим, що він близький доктора Комаровського. Це в принципі неможливо. Я його вб'ю», - говорить Комаровський.

У лікаря двоє синів і вже є онук і внучка. Комаровський свого часу зробив все від себе залежне, щоб його діти не пішли його стопами.

«Медицина - це кров, бруд, сльози, заздрість, зловтіха. Це коли у тебе вмирає дитина, а всі твої колеги радіють від того, що у Комаровського дитина померла! Тому я зробив все, щоб мої сини не стали лікарями. У мого старшого сина є диплом яхтінгового капітана, і він може 4-5 разів на рік плюнути на все і поїхати. У нас всіх медик - це одна невістка, яка ветеринар за освітою», - говорить Євген Комаровський.