У п’ятому випуску вокального шоу «Співають всі!» зірковою гостею стала співачка Руслана. За лаштунками проєкту зірка розповіла, як їй вдається постійно бути в чудовій формі та ніяк не змінюватись.

На знімальному майданчику зірка українського шоу-бізнесу, співачка Руслана вражала зіркових колег невгамовною енергією та драйвом. Тож, звісно, не обійшлось без питань про те, як артистці вдалось не змінитись із юного віку.

«Справа у постійній живій енергії! У тому, що ти завжди хочеш переживати почуття і мати все більше і більше вражень – щоб серце спалахувало, щоб від тебе йшли вібрації! Адже якщо ти бриниш – бринить увесь світ!» – поділилась співачка Руслана.

Руслана
Руслана

Ба більше, артистка не припиняє заряджати всіх своєю «дикою» енергією і обіцяє – зовсім скоро здивує шанувальників новими хітами:

«Я записала новий альбом, який частково присвятила 30-річчю незалежності України. Альбом вже нараховує 20 нових пісень, але я планую розігнати його до 30-ти», – розповіла співачка.

А ще Руслана поділилась секретом ідеальної форми. Виявилось, щоб мати сталевий прес не треба продавати душу Дияволу.

«Нічого не потрібно продавати – душу і серце треба берегти! Секрет насправді простий: сонце, вітер, обливання і обов’язково багато бігати! А ще багато дихати, надихатись і драйвувати! Головне – не сідати и на диван і не просиджувати все життя – піднімайте сідниці і рухайтесь!» – коментує Руслана.