Чемпіонка з художньої гімнастики Катерина Серебрянська розповіла журналістам програми куди витратила частину грошей, які отримала після Олімпійських ігор.

Цього року виповнюється 25 років як Катерина Серебрянська стала Олімпійською призеркою.

«Я цей день відзначаю як найважчий день мого життя. Святкую його, як свій день народження, що я вижила», - поділилася із журналістами чемпіонка.

Серебрянська почала займатись художньою гімнастикою із 4 років під керівництвом мами-тренерки. А вже у 18 в Атланті дівчина виборола Олімпійську медаль. За отримане на Олімпіаді золото Катерині подарували квартиру, автівку та 50 тис доларів, які вона розділила з тренером-мамою.

Катерина Серебрянська
Катерина Серебрянська

Але майже ніхто не знає, що свою частку з призового фонду за перемогу на Олімпіаді Катерина витратила на те, щоб витягти коханого з в’язниці.

«Він перебував у СІЗО, і все витрачалося на адвокатів, юристів і всі процедури. Через деякий час він помер насильницькою смертю. Я вже жила в Києві, у нього було своє життя у Криму. Він був частиною якоїсь, зараз би це назвали компанією, на той період часу це називалося банда. Але по суті - комерційна діяльність. Вони орендували вокзал у Сімферополі, здавали в оренду місця для таксистів», - розповіла чемпіонка.