Журналісти застукали зірку з невідомим чоловіком, який явно не хоче публічності.

Не так давно ледь встигла оговтатися після коми російська співачка МакЅим дала інтерв'ю Ксенії Собчак.

У бесіді з блондинкою артистка розповіла, зокрема, про свою шикарну 500-метрову квартиру і про автомобіль "Майбах", який їй подарував залицяльник.

Тоді МакЅим не стала називати ім'я кавалера, зазначивши, що розголос може зашкодити його бізнесу. При цьому вона зазначила, що сама купила квартиру, так як не змогла б жити за чужий рахунок.

співачка МакЅим Максим
співачка МакЅим Максим

Як з'ясувала "Комсомольська правда", квартири, подібні нерухомості МакЅим, зараз стоять в Москві близько 180-200 млн рублів, а ринкова ціна її "Майбаха", купленого в серпні 2017 року, враховуючи пробіг, становить 10 млн рублів.

Крім того, у знаменитості є Infinity QX80, який встиг "нахапати" штрафів, поки співачка була в комі.

На думку журналістів, отримати стягнення міг все той же неназваний кавалер, який в цей період міг водити машину артистки.

У власності МакЅим є своя школа мистецтв, відкрита за кілька днів до того, як зірка потрапила в лікарню. З посиланням на експертів, видання оцінює вартість такого об'єкта приблизно в 30 млн рублів.

За один корпоративний виступ артистка отримує $25 тисяч, причому, за її визнанням, в житті МакЅим було всього п'ять таких виступів. За звичайні концерти вона отримають набагато менше.

На думку журналістів, при такому графіку виступів і вартості концертів МакЅим Не змогла б тільки своїми силами придбати все це майно.

При цьому видання підкреслює, що нинішній багатий залицяльник вже багато років поруч з МакЅим, і саме він нібито відправив її лікуватися від алкогольної залежності.

У мережі вважають, що небажання кавалера "світитися" на публіці може говорити про те, що він одружений.

В якості підтвердження цих здогадок юзери згадують визнання МакЅим в інтерв'ю Ксенії Собчак про те, що співачка вже багато років причащається в церкві через один гріх. Вона не стала називати свій проступок, але зазначила, що продовжує погано чинити досі.

Видання також пригадало, що близько чотирьох років тому в ЗМІ звернулася 38-річна москвичка Людмила Реброва. Вона заявила, що МакЅим нібито відбила у неї чоловіка – бізнесмена Бориса Воробйова, тому жінці довелося розлучитися після 17 років спільного життя.

Сама МакЅим тоді відхрестилася від звинувачень на свою адресу.