Співачка Слава під час інтерв'ю YouTube-шоу «Текіла Boom» згадала історію, як ледь не опинилася в тюремній камері в Туреччині під час однієї з відпусток на зорі становлення своєї кар'єри.

Як пояснила Слава, під час відпустки в Мармарисі в одному з ресторанів після перепалки з офіціантом вона вступила з ними в бійку.

Обурення співачки викликав той факт, що офіціанти намагалися обдурити її, виставивши рахунок на 1000 доларів замість 350.

Тоді вона відпочивала разом з сестрою, тіткою і подругою і всі були в стані алкогольного сп'яніння.

"Я все одно за нього заплатила, потім я почала обурюватися, і вони мене вдарили цим рахунком по голові – а це була така шкіряна папка", – розповіла Слава.

співачка Слава
співачка Слава

Однак на цьому персонал ресторану не зупинився і на обурені крики слави і її компанії обізвали їх повіями.

Таке ставлення не витерпіла чи то сестра, чи то подруга і вибила з удару ноги скляну вітрину.

В результаті почалася відверта бійка і Слава отримала удар в підборіддя, від сили якого як в кіно вдарилася кілька разів головою об асфальт і втратила свідомість.

"Приходжу в себе і відчуваю, що голова тріснула навпіл! Все, думаю, кінець кар'єрі ... кінець всьому! Це було так страшно", - згадала співачка.

Конфлікт же вдалося вирішити тільки за участю її чоловіка Анатолія Данилицького. Адже тоді турки звернулися в поліцію і хотіла написати заяву на Славу.

Але чоловік артистки дійшов до мера Мармаріса і останній навіть особисто вибачався перед славою, відвідавши її в лікарні.

Співачка додала, що ця історія широко висвітлювалася в ЗМІ.

А через два роки після події її викликали до суду, де повідомили, що трьох офіціантів, які тоді були замішані в спробі обману і бійці, отримали п'ять років в'язниці, а ресторан, де стався конфлікт, був позбавлений ліцензії.