Ведуча програми «Ранок з Україною» й акторка Лілія Ребрик поділилась зворушливим відео, на якому її старша донька Діана тільки починає займатись танцями.

В архівному ролику, змонтованому з відео різних років, донька Лілії танцює ча-ча-ча. На першому ролику маленька Діана робить свої перші кроки на паркеті разом з татом, хореографом Андрієм Диким, а на наступних демонструє танцювальні па вже разом з партнером.

«Як час летить… Наче вчора Діана робила перші танцювальні кроки, а вже сьогодні ця Леді впевнено тримається на паркеті в різних стилях танцю, робить певні успіхи та вражає свою породою», – написала ведуча програми «Ранок з Україною» Лілія Ребрик на своїй сторінці в соцмережі.

донька Лілії Ребрик
донька Лілії Ребрик

У коментарях підписники Лілії залишили сотні коментарів до надзвичайно милого відео: «Гордість для батьків», «Матусина копія», «Розумничка», «Танці в неї в крові». Вподобали новий пост ведучої каналу «Україна» і її зіркові колеги Наталка Денисенко, Оля Цибульська, Вікторія Булітко та інші артисти.

Як відомо, Діана Дика займається танцями змалку і посідає призові місяця на різноманітних конкурсах. Крім того, старша донька Лілії вже не раз знімалась в кіно, де демонструвала також свій акторський талант.