Суддя талант-шоу «Співають всі!», співачка Наталка Карпа за лаштунками поділилась своїм досвідом виходу з декретної відпустки і дала цінні поради молодим мамам.

Під час зйомок шоу «Співають всі!» відома співачка Наталка Карпа відверто розповіла – після появи доньки вона стала інакше ставитись до своєї роботи. Тепер артистка нечастий гість на заходах і у проєктах, оскільки більшу частину часу забирає виховання малечі.

«Златі зараз півтора року і у нас з нею дуже тісний зв'язок – мама завжди повинна бути поруч, - ділиться співачка Наталка Карпа на знімальному майданчику. – Але у нас все одно є няня, а у разі потреби приїжджає бабуся. Так, наприклад, зараз – мені потрібно відпрацювати на майданчику і одразу сідаємо на потяг, їдемо на концерт. Виходить, цілих три дні я буду без доньки. Це певною мірою добре, бо ми хочемо відучити її від грудного вигодовування. Я довго не могла відірватися від неї, і ось проверну таку ризиковану аферу».

Зараз же артистка планує повертатися на сцену і обіцяє – зовсім скоро порадує шанувальників несподіваними і досить відвертими прем'єрами.

Наталка Карпа
Наталка Карпа

Крім того, Наталка Карпа поділилась з молодими мамами цінними порадами, які допоможуть під час виходу з декрету:

1) Любіть себе: «Іноді це складно, тому що після пологів залишаються зайві кілограми, дивишся на себе і думаєш: «Як позбутися цього?» Але бувають різні моменти, наприклад, моя подруга народила і одразу найняла няню, щоб вже через кілька тижнів вийти на роботу», – коментує зірковий експерт шоу.

2) Не зациклюйтесь на дитині або на проблемах. Намагайтесь знайти баланс.

3) Правильно розставляйте акценти: «Через три місяці після пологів ми прийшли до педіатра, і я йому сказала, що у мене їде дах через те, що немає чіткого графіка і я не розумію, що навколо відбувається. У відповідь почула дуже гарну фразу: «Наталка, не на тому ти ставиш акценти. Стеж за тим, як росте дитина, і насолоджуйся моментами, які ніколи не повторяться!» Тому стежте за хорошим, а всі проблеми – тільки в наших головах».